4 dôvody, prečo si neodopierať ranný sex

we-vibe-toys-vgaiXx0hp44-unsplash
Článok zverejnený: 11.11.2021

Ranný sex ako korenie života? Určite to tak môže byť, pretože má na náš život ohromné množstvo pozitívnych vplyvov, ktoré sa točia nielen okolo sexu ako takého ale aj okolo dobrej nálady, zdravia alebo toho aké výkony dokážeme podávať.

Pravidelne a ráno je to najlepšie na výdrž

Tento odsek je predovšetkým pre mužov. Pokiaľ chcete svoju partnerku dokázať uspokojiť, tak je potrebné držať pravidelnosť sexu. Zaujímavé je, že aj podľa výskumov má sex na mužskú „vytrvalosť“ najväčší vplyv hlavne ráno. Pre pánov, ktorí nemajú partnerku, sú aj iné možnosti, ako sa držať neustále pripravený na plnohodnotný výkon. Jedným z nich sú aj reálne sexuálne panny, ktoré môžete zakúpiť na e-shope Topsexdolls .

Užijete si ho zo všetkého najviac

Jedným z hlavných dôvodov je fakt, že ráno to je skrátka mnohokrát najlepšie. Dvojnásobne to platí u mužov. Dôvodom je hormonálna rovnováha v tele, ktorá je u mužov pri spánku doslova nabitá testosterónom. Vaše mužné pocity sú tak oveľa silnejšie a vy si to tak dokážete práve v tomto období užiť oveľa viac, než mnohokrát inokedy počas dňa.

neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Viete o tom, že je to aj zdravé?

Ranný sex je zároveň pre telo extrémne prospešný. Dôvodom je tu prirodzená očista. Sex ako taký je pre telo nielen úžasná potreba, ale zároveň si ho možno často dopriať ako ten najlepší možný detox s príjemnými účinkami. Nebojte sa tak ranného milovania a kedykoľvek máte možnosť si užiť ráno sex, tak sa do toho pustite so všetkou energiou, ktorú ráno máte. Môže vás to urobiť aj mladšie .

Lepšia nálada do celého dňa

Keby sme si chceli nahovoriť, že to tak nebude, tak si len klameme do vrecka. Lepšia nálada počas dňa je totiž mnohokrát výsledkom ranného stresu alebo naopak veľkej rannej pohody. Skrátka čo nás stretne po prebudení, to nás sprevádza mnohokrát dlhšie, než si sme schopní priznať. Ranný sex sa tak môže úplne v pohode zaradiť do zástupu vecí, ktoré vám spoľahlivo dokážu rozsvietiť zvyšok dňa.

Mohlo by vás zajímat:  Sila srdcového tepu: Aký má vplyv na naše telo a zdravie?

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Predchádzajúci príspevok Next Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

0 shares