Značka pre milovníkov horských športov

dynafit_1
Článok zverejnený: 1.7.2022 , dátum aktualizácie: 13.10.2022

Spoločnosť Dynafit vychádza z lyžovania, športu, ktorý je s horami bezpochyby spojený. Prvými výrobkami, ktoré sa už vyrábali pod samostatnou značkou, boli lyžiarske topánky. Modely triumfovali vo Svetovom pohári v zjazde spoločne s najlepšími športovcami tej doby. Ďalším prelomom pre značku bol vynález pinových skialpových viazaní. Uvedenie vtedy inovatívneho viazania skialpinistických topánok na trh umožnilo vytvoriť oveľa ľahšie sety pre výstupy na zasnežené vrcholy. Spoločnosť Dynafit mala na toto riešenie dlhú dobu patent, takže sa stala jedným z lídrov v tejto časti trhu. Dnes túto konštrukciu horlivo kopírujú a upravujú najznámejší svetoví výrobcovia lyžiarskeho vybavenia.

dynafit_2

Dnes táto značka ponúka špičkové výrobky pre milovníkov horských športov. Pokiaľ je vaším cieľom zdolávať vrcholy a ešte rýchlejšie zdolávať horské chodníky, výrobky Dynafit bezpochyby zvládnu aj tie najťažšie výzvy. Značka ponúka ucelený rad kvalitného oblečenia, obuvi a vybavenia pre milovníkov hôr. Jej ponuka sa odlišuje dôrazom na minimalizáciu hmotnosti a maximalizáciu priedušnosti. To sú dva kľúčové faktory pri prevádzkovaní akéhokoľvek športu, vrátane horských športov. Okrem toho ponuka jasne rozlišuje dve ročné obdobia – letné a zimné. Teplejšia časť roka ponúka výrobky určené špeciálne na behanie v horách, rýchlu turistiku po chodníkoch a jazdu na horskom bicykli. Zimná sezóna ponúka kompletný sortiment pre priaznivcov skitouringu, ale aj oblečenie pre bežcov, ktorí sa nevzdávajú tréningu ani v chladných dňoch.

dynafit_3

Športové oblečenie do hôr

Oblečenie Dynafit pre športovcov sa rozhodne odlišuje od konkurencie. Predovšetkým sa vyznačujú priliehavým strihom. To znamená, že nemusíte nosiť zbytočnú látku, a teda ani žiadnu váhu navyše. Celý odev samozrejme poskytuje plnú voľnosť pohybu vďaka strategicky umiestneným elastickým panelom. Odev je tiež veľmi ľahký. Použitie moderných tkanín, membrán a výplní umožňuje znížiť jeho hmotnosť na úroveň nedosiahnuteľnú u väčšiny konkurenčných modelov. Značka ponúka oblečenie pre každé ročné obdobie a široká škála modelov umožňuje skompletizovať kompletnú sadu oblečenia od funkčnej spodnej bielizne cez izolačnú vrstvu až po vrchnú vrstvu s membránou. Pre zimnú sezónu je k dispozícii rad skialpového oblečenia, ktoré je rovnako dobre použiteľné pri náročných výstupoch aj zjazdoch. Modely so syntetickou alebo páperovou izoláciou ponúkajú optimálny tepelný komfort a zároveň vysokú priedušnosť. Ľahké letné bundy Dynafit sú obľúbenou voľbou bežcov, cyklistov a tých, ktorí radi preskúmavajú hory naľahko – s minimálnou batožinou. V ponuke sú tiež ultraľahké bežecké vetrovky, ktoré sa ľahko zmestia do každého vrecka. Táto horská značka ponúka aj softshellové bundy. Tieto modely poskytujú účinnú ochranu pred vetrom a odvádzajú vlhkosť. Obuv pre milovníkov horských aktivít Spoločnosť Dyanfit je určite spojená so širokou ponukou skialpových topánok. Patria medzi ne ultraľahké závodné topánky, ľahké modely na rýchle zdolávanie vrcholov a pohodlné topánky na celodenné výlety. K dispozícii je aj mimoriadne široká ponuka horských topánok pre mnoho rôznych aktivít. Najznámejšie sú určite topánky Dynafit na horské behanie. Sú vhodnou voľbou ako pre krátke vzdialenosti, tak aj pre dlhé ultrabehy. Optimálne navrhnuté modely ponúkajú maximálnu ľahkosť v kombinácii s vysokou stabilitou na nerovnom teréne. Maximálna presnosť pri každom kroku vám umožní nielen úspešne zvládnuť beh do kopca, ale aj výrazne zrýchliť pri behu z kopca. S dobre zvolenou obuvou je jediným obmedzením vaša technika behu a kondície. Vybavenie Dynafit je ľahké a všestranné V ponuke výrobcu je tiež vybavenie potrebné na rýchle zdolávanie horských chodníkov. Bežecké vesty sú ideálne pre horské ultra behy. Zmestí sa do nich všetko potrebné vybavenie vrátane pružných mäkkých fliaš a bežeckých palíc. Pre vyššie horské výpravy sa hodia horolezecké batohy na lano a potrebné vybavenie. Čo sa týka zimy, je táto značka samozrejme známa svojimi špičkovými skialpovými lyžami a viazaním. Moderné technologické riešenia umožňujú poskytovať vybavenie s nízkou hmotnosťou a vysokou odolnosťou. Pretekári, milovníci extrémneho skialpinizmu i peší turisti tu nájdu ten správny lyžiarsky set. Pokiaľ máte radi horské športy, určite sa vám bude ponuka Dynafitu hodiť.

Mohlo by vás zajímat:  Ako na zdravé a rýchle opaľovanie. Čo robiť keď sa spálite?

dynafit_4

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

od
Již od roku 2010 pro vás připravujeme obsah ze světa zdraví, životního stylu, psychologie a zdravé stravy. Stovky článků, milióny čtenářů. Děkujeme za vaši přízeň.
Predchádzajúci príspevok Next Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

0 shares