Výživa

Piatok 5.3.2021 meniny má Fridrich

Výživa

Ak sa rozhodnete cvičiť a športovať, znamená to okrem iného zmeniť aj stravovacie návyky. Často sú mnohí z nás príliš v područí svojich zvykov, máme zažité stereotypy. Ak chceme ale výrazne zvýšiť svoju kondíciu, je potrebné sa stereotypom vzoprieť.

Ak budete konzumovať vyváženú a pestrú stravu, predídete nielen nadváhe, ale aj celému radu ochorení, pretože dostatočným prísunom vitamínov a minerálov posilníte svoj imunitný systém. Ak teda budete dodržiavať zásady správnej výživy, docielite , že sa budete cítiť oveľa lepšie, vitálnejšie a vo skvelej kondícii.

Poradíme vám, ako správne jesť a čomu dať prednosť pri nedostatku energie. Nájdete tu jedálničky so zdravými receptami a krátke inštruktážne videá so zaujímavými radami a tipmi v oblasti zdravého stravovania.

Na Vaše prianie vám zostavíme jedálny lístok ušitý priamo na mieru. V rámci jedálnička dostanete všeobecné odporúčania týkajúce sa stravovania, konkrétny návrh jedálnička, prípadne úpravu vašich športových aktivít.

Všetko čo potrebujete vedieť o vyváženej a zdravej strave nájdete práve tu.Chceme písať o tom, čo vás zaujíma. Preto vítame vaše podnety a tipy, na ktoré budeme hľadať odpovede spolu s našimi odborníkmi. Napíšte nám na e-mail: info@fithall.com