Poradna

Pondelok 8.3.2021 meniny má Alan(a)

FITHALL cvičenie

Schudni do plaviek so Sandrou - Nové cvičenia

Schudni do plaviek so Sandrou - Nové cvičeniaLeto sa blíži, a s ním aj nutnosť viac odhaliť svoje telo. Hovoríte si, že je neskoro? Vôbec nie! Máme pre vás seriál cvičebných videí, ktoré vám pomôžu zlepšiť postavu zdravo, účinne a na stálo.

Portál FITHALL.sk s pomocou trénerky Sandry pre vás pripravil 10 kardiovaskulárnych tréningov, ktoré posilňujú jak vytrvalosť tak aj kondíciu. Každý týždeň sa budete môcť na portále FITHALL.sk venovať novým cvičeniam, ktorých obsah bude postupne ťažší a náročnejší. Pri ich realizácii nielenže spálite veľa kalórií, ale hlavne schudnete do plaviek .

Preto neotáľajte, oblečte sa do športového, a začnite s nami cvičiť hneď teraz. Prvý diel seriálu Schudni do plaviek je zameraný na posilnenie celého tela, a aj keď je jeho dĺžka iba 15 minút, verte tomu, že budete radi, že už máte docvičené. Budúci pondelok sa môžete tešiť na ďalší diel, ktorý bude opäť plný nových a náročnejších cvikov.

Prvý diel seriálu Schudni do plaviek

 

.

Samozrejme ešte lepšie výsledky dosiahnete kombináciou cvičenia a zdravej stravy. Váš jedálniček by mal byť pestrý a vyvážený.Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie

Späť Späť na zoznam článkov