Fithall magazín

Utorok 29.9.2020 meniny má Michal / Michaela

Príčinou nadváhy môže byť kolísanie cukru v krvi. Riešenie ponúka príroda.

Príčinou nadváhy môže byť kolísanie cukru v krvi. Riešenie ponúka príroda.Jednou z hlavných príčin nadváhy je kolísajúca hladina krvného cukru. Po každom jedle jeho hodnoty prudko stúpajú, čo spôsobuje zosilnené vyplavovanie inzulínu do krvi. To znova vedie k rýchlemu poklesu hladiny cukru, v dôsledku čoho dochádza k nutkavej chuti k jedlu. V tomto začarovanom kruhu telo nie je schopné všetok cukor bez zbytku zužitkovať a ten nadbytočný sa premieňa na tuk, ktorý sa v tele ukladá. Ak dokážeme zabrániť výkyvom hladiny krvného cukru, naše telo začne fungovať optimálne – zbavíme sa nutkavej chuti na sladkosti a príjmu prázdnych kalórií. Tým dostaneme pod kontrolu svoju postavu včítane problémových partií. 

Kolísanie hodnôt krvného cukru môžete ovplyvniť

V Indii a na Srí Lanke se vyskytuje rastlina Salacia reticulata, ktorej výťažok z koreňa a listov sa po tisíce rokov používa v tradičnom lekárstve k  regulácii krvného cukru, k ovplyvneniu pocitu hladu a k znižovaniu hmotnosti. Ako prevencia nadváhy a diabetu sa využíva mnoho rokov aj v Japonsku. Salacia reticulata redukuje nahromadený vnútorný tuk, znižuje hladinu celkového cholesterolu a inzulínu.

Extrakt z indickej rastliny je teraz dostupný vo forme kapsulí

Rastlina Salacia reticulata sa teraz objavuje na našom trhu ako výživový doplnok EXADIPIN® v príjemnej forme kapsulí. Okrem rastlinného extraktu obsahuje aj vitamín D3, ktorý účinok podporuje. EXADIPIN® znižuje tiež pocit hladu, čím prispieva k celkovej pohode počas dňa. Telesný tuk sa postupne odbúrava spôsobom, ktorý je pre naše telo prirodzený – k chudnutiu dochádza znižovaním hladiny krvného cukru. EXADIPIN® doporučujeme užívať spolu s jedlom. Je celkom bez vedľajších účinkov a je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov. Užívanie EXADIPINU® prináša dlhodobý efekt v podobe štíhlej postavy a pevného zdravia.


Viac informácií o potravinovom doplnku EXADIPIN® nájdete na www.exadipin.sk

 


Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie

Späť Späť na zoznam článkov